Zapowiedzi

„Gdybym mogła wyrazić słowami wszystko co czuję, nie potrzebowałabym tańczyć…” Margot Fonteyn – primabalerina

„Jezioro Łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Książę Zygfryd zakochuje się w Księżniczce Łabędzi, dziewczynie zaklętej w ptaka, która tylko w mroku nocy odzyskuje dawną postać. Zły czar może zdjąć z niej tylko wierna miłość narzeczonego. Dziś popularność „Jeziora łabędziego” jest niepodważalna. Dzieło urosło do symbolu sztuki baletowej, co najbardziej zaskoczyłoby nawet samego kompozytora. Jego początki nie zapowiadały bowiem tak wielkiego powodzenia...

Jak często zastanawiasz się nad tym, co by w swoim życiu zmienić? Czujesz, że coś cię uwiera, że potrzebujesz zmiany, by się rozwijać, korzystać pełniej z życia, a tak naprawdę, by być szczęśliwą. Książka Ewy Raczyńskiej i Patrycji Załug „Liderki” to przede wszystkim historie kobiet, które postanowiły, a następnie znalazły w sobie dość odwagi, by wziąć życie w swoje ręce i pokierować nim realizując swoje własne plany i marzenia.

Wystarczy, że jesteś – letnie spotkanie z Katarzyną Miller

4 sierpnia 2017 r. Warszawa 

Czy ktoś, kiedyś powiedział Ci: 

"WYSTARCZY, ŻE JESTEŚ"?...

Zapraszam Cię na letnie, lekkie i ciepłe spotkanie z wyjątkową kobietą, która mówi innym kobietom: 

"WYSTARCZY, ŻE JESTEŚ".

Po sukcesie konferencji Ladies Day, Czerwona Szpilka przygotowuje się do kolejnego wydarzenia, którego tematem przewodnim będzie „Kobieta piękna, zdrowa, niezależna”. Całodniowe wydarzenie, którego oficjalny tytuł to Ladies Every Day, nawiązywać będzie do marcowej konferencji. Wystąpi 6 prelegentów,  będzie czas na nawiązanie biznesowych kontaktów oraz prezenty od partnerów wydarzenia. Co jeszcze wydarzy się 3 czerwca we Wrocławiu?