Marzysz o tym, by się zakochać? Wczytaj się w książkę autorstwa Moniki Magoski-Suchar i Sylwii Dubieleckiej, a twoje serce z pewnością zacznie bić szybciej.

Akcja powieści rozpoczyna się w momencie, gdy młoda dziewczyna, zawierzając Przeznaczeniu, przybywa do Czarnej Twierdzy - kolebki morderców, gwałcicieli i płatnych przestępców. Pierwsze zetknięcia z brutalną, zdominowaną przez mężczyzn rzeczywistością uświadamiają ją, że magiczne umiejętności, którymi dysponuje, to za mało, aby przetrwać. 

W celu zapewnienia sobie godnej egzystencji w miejscu przesiąkniętym złem i rozpustą musi poszukać protekcji. Gdy poznaje Mistrza Walk, trudno jej wyobrazić sobie, aby surowy i bezwzględny oprawca mógł stać się jej sprzymierzeńcem. Podobnie nie do przyjęcia dla zatwardziałego wojownika jest to, aby młoda istota mogła namieszać w jego poukładanym życiu do tego stopnia, że w końcu zapragnie zmian, o których do tej pory nawet nie śnił. Jak tych dwoje zareaguje, gdy okaże się, że Los wyznaczył im wspólną drogę?

Magiczna opowieść o sile miłości, pasji, walce i poświeceniu, a do tego bohater, który już na zawsze skradnie twoje serce. Polecamy!


"Klątwa Przeznaczenia"

Autorzy: Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka

Gatunek: fantasy

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8083-342-5

Wydawnictwo Novae Res

Format: 145x205mm

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 812

Cena: 44,00 zł


BIOGRAM:

Monika Magoska- Suchar - rocznik 1983, urodzona w Krakowie, ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie mama trzy i pół letnich bliźniąt. Hoduje storczyki, wakacje najchętniej spędza w ukochanej Grecji, jest zakupoholiczką. Lubi mroczne lub otwarte zakończenia, które pozostawią zaintrygowanego czytelnika w niedosycie (finałową scenę z „Przeminęło z wiatrem” uważa za mistrzostwo).

Sylwia Dubielecka - rocznik 1983, urodzona w Warszawie, ukończyła filologię angielską na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie mama trójki maluchów. Kocha taniec, muzykę oraz rowerowe wycieczki krajoznawcze. Ostatnio zainteresowała się fotografią. Cechuje ją niepoprawny romantyzm i wiara w dobro, czemu daje wyraz w kreacji swoich bohaterów.


OPIS NA OKŁADCE:

Arienne, młoda czarodziejka, szukając schronienia przed grożącym jej niebezpieczeństwem, postanawia zaufać Przeznaczeniu. Uzbrojona jedynie w magiczne umiejętności oraz kobiecą intuicję i spryt, przybywa do Czarnej Twierdzy, siedziby Związku- bractwa rządzonego twardą męską ręką, gdzie nie ma miejsca dla inteligentnych, uzdolnionych kobiet, takich jak ona. Zmuszona znosić liczne upokorzenia ze strony bezwstydnych Związkowców Arienne wchodzi pod protektorat jednego z najsilniejszych i najgroźniejszych z nich. Nie spodziewa się jednak, że za sprawą intrygującego, czarnowłosego mężczyzny cały jej plan się skomplikuje, zaś Los wyznaczy im wspólną misję.  


REKOMENDACJE:

Na pewno słyszeliście o „Grze o tron”. Albo o serialu „Wikingowie” lub o serii „Bractwo Czarnego Sztyletu” Lary Adrian. Jeśli tamte klimaty was pociągały, to gwarantuję, że „Klątwa Przeznaczenia” autorstwa Moniki Magoskiej-Suchar i Sylwii Dubieleckiej w równie gwałtowny i pochłaniający sposób wprowadzi was w świat Magów, Związkowców, Mistrzów i Milady. Świat, który stworzyły autorki, jest w każdym calu dopracowany, a bohaterowie, mimo iż posiadają nadprzyrodzone moce, to i tak powalają realizmem. Powieść czyta się doskonale, jest to niesamowita wycieczka do świata magii, ale i ludzkich grzechów, nienawistnych zazdrośników, złych kobiet i fałszywych pochlebców. Zapraszam was do rzeczywistości, w której Mistrz Walki Severo i Milady Arienne będą musieli stoczyć bitwę nie tylko o własną miłość, ale i o życie. Niezwykle udany debiut, wciągający, dopracowany i stanowiący niebywałą gratkę dla wszystkich miłośników powieści akcji, dziejących się w alternatywnym świecie fantasy. Polecam!

Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka.

Debiut tych dwóch autorek powalił mnie na kolana. „Klątwa Przeznaczenia” to powieść, w której nie brakuje emocji, akcji i tajemniczej otoczki, która intryguje i wciąga bez reszty. Mistyczna energia tej książki totalnie mną zawładnęła. Serdecznie polecam!

K.N.Haner, pisarka, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Fantasy, jakiego w Polsce (jeszcze) nie było! Historia pełna mroku i brutalności, pośród których rodząca się miłość nabiera zupełnie innego wymiaru. Świat, który Cię pochłonie i zawładnie Twoim Przeznaczeniem.

Michalina Foremska, papierowybluszcz.blog.pl

Jeżeli to jest debiut, to ja chcę już kolejne książki tych Pań! Cudowny, fantastyczny świat i doskonale wykreowani bohaterowie. Dawno nie miałam okazji czytać tak dobrej i dopracowanej powieści z tego gatunku. „Klątwa Przeznaczenia” to pozycja, obok której nie można przejść obojętnie!

Paulina Balcerzak, citeofbooks.blogspot.com

Intrygi, kłamstwa i tajemnice przeplatają się z kiełkującym uczuciem pomiędzy Lwem i jego Milady, pokazując, jak wielką moc ma przeznaczenie. Monika Magoska-Suchar i Sylwia Dubielecka debiutują książką „Klątwa Przeznaczenia”, którą gorąco Wam polecam.

Ewelina Nawara, myfairybookworld.blogspot.com

Tajemnicza, nieposkromiona, fascynująca – taka właśnie jest ,,Klątwa Przeznaczenia”. Czy jesteście gotowi zanurzyć się w świat pradawnej mocy okupionej bólem i stratą, lawirującej między zakazanymi uczuciami, które mogą przynieść śmierć? Wejdźcie do Podziemi, w których namiętność miesza się z mroczną siłą i dajcie się zahipnotyzować spojrzeniu pełnemu ciemności!

Klaudia Aleksandra Grabowska

zaczytanawniesamowitychksiazkach.blog spot.com