RollMasaż Fitroll

Masaż na urządzeniu Fitroll, łączy w sobie dobroczynne działanie masażu limfatycznego jak i masażu odchudzającego. Masaż tego rodzaju przy regularnym stosowaniu wspomaga efekt odchudzania oraz zaburzenia przemiany materii (wzdęcia, zaparcia).

Masaż wykonany na urządzeniu Fitroll pobudza układ limfatyczny do pracy, co z kolei powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych szybkość krążenia limfy wzrasta, co przyspiesza i ułatwia wydalanie z organizmu substancji toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii. Substancje budulcowe oraz witaminy powracają do krwiobiegu a toksyny wydalane są wraz z moczem. Dostarczone do komórek tłuszczowych odżywki i substancje odżywcze umożliwiają ich szybsze spalanie i redukcję masy.

Fitroll z podczerwienią łączy w sobie lecznicze działanie promieni podczerwieni z dobroczynnym masażem na rolkach. Podczerwień powoduje że masaż staje się jeszcze większą przyjemnością. Dzięki urządzeniu FITROLL zrzucisz zbędne kilogramy, Twoja skóra stanie się gładka bez oznak cellulitu, ujędrnisz i uelastycznisz skórę, w szybki sposób zmniejszysz obwód w talii bez efektu jo-jo, poczujesz się rześko i wypoczęta po całym dniu pracy.

Masaż na urządzeniu FITROLL z podczerwienią polega na masowaniu całego ciała za pomocą obracających się rolek a podczerwień dodatkowo wzmacnia ten efekt. Rollmasaż znakomicie odpręża i dodaje sił witalnych. Być może dlatego, że urządzenie to wymasuje każdą część ciała, stopy, łydki, każdą część ud, talię, brzuch pośladki, plecy ramiona i dłonie. Masaż zawsze zaczynamy od stóp i pomału przechodzimy do górnych partii ciała. Wszystko zgodnie z kierunkiem przepływu limfy w organizmie. Głębokie ciepło podczerwieni nagrzewa skórę, aż do warstwy podskórnej przez co aktywizuje krążenie i przemianę materii. Z naszego organizmu wydalane są trucizny i substancje odpadowe. Dodatkowo wzmacnia się nasz system immunologiczny i mobilizuje siły obronne organizmu. Likwiduje obrzęki a przede wszystkim zwalcza zaburzenia układu limfatycznego czyli cellulit.

Pamiętajmy, że tłuszcz czy cellulit nie powstaje z dnia na dzień. Jest to efekt długotrwałego złego sposobu odżywiania się i braku ruchu. Nadwaga zbiera się latami, odkłada w organizmie i gnębi nas każdego dnia powodując przy tym inne dolegliwości takie jak wzdęcia, obrzęki nóg, ciągłe zmęczenie a nawet depresję. Przy masażu na urządzeniu FITROLL nie ma konieczności stosowania głodówek czy diety cud, dlatego też nie występuje efekt jo-jo. Aby na urządzeniu FITROLL uzyskać jak najefektywniejsze wyniki należy stosować go regularnie.

Zaleca się masaż 3 razy w tygodniu po godzinie czasu, przez pierwsze 4 tygodnie. Efekty rollmasażu są uzależnione od indywidualnych predyspozycji klienta jednakże już po 1 masażu odczuwalne jest przyspieszenie przemiany materii i pobudzenie organizmu. Rollmasaż już od pierwszego tygodnia ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza i reguluje procesy trawienne. Natomiast w drugim tygodniu masaż stymuluje usuwanie toksyn, a także szkodliwych produktów przemiany materii.

Już po 4 tygodniach widoczne są efekty masażu m. in. wygładzona skóra, znaczna utrata centymetrów w pasie, biodrach i udach. Ciało staje się jędrniejsze, skóra bardziej ukrwiona. Generalnie 95% klientów korzystających z masażu po 4 tygodniowej kuracji zauważyło zarówno w wyglądzie jak i w samopoczuciu widoczne długotrwałe efekty.

Zapraszamy do LiqRise Day Spa na masaż Fitroll. Poleca Kosmetolog Diana Pieńkowska

05-230 Kobyłka 

ul. Warszawska 44

tel. 22 786 90 20

www.spakobylka.pl

www.liqrise-spa.pl 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wydarzenia

loading...