Weselne Inspiracje

Kilka lat temu, gdy przygotowywałam wesela, nikt nie wiedział jeszcze co to motyw przewodni. Dziś wiele ślubów i wesel jest organizowanych z takim motywem i nikogo nie dziwi już fakt znalezienia się na przyjęciu niczym z „Alicji w Krainie Czarów”.

Coraz częściej można się spotkać z weselami w ciągu dnia. Stają się one popularniejsze niż kiedyś. Wesela w ciągu dnia zyskują na popularności. Czy bardzo różnią się od tradycyjnych wesel? Zapraszam do artykułu.

Zakup w salonie oznacza, że trzeba suknię zamówić dużo wcześniej – czasami nawet pół roku. Wiąże się to z wpłatą zaliczki – około 50% wartości. Suknia w salonie z zagranicznymi modelami jest sprowadzana bezpośrednio od producenta, a później jedynie dopasowywana do Waszej sylwetki. Kupując gotową suknię macie prawie 100% pewność, że dany model będzie wyglądał tak jak na zdjęciu w katalogu i tak jak podczas przymiarki.

Jeśli chcecie, by Wasza wspólna podróż zaczęła się jak najlepiej i dodatkowo miała piękną oprawę, musicie zastanowić się nad wyborem auta czy innego środka transportu. Najważniejsze bowiem tego Dnia, to być o czasie. Zapoznajcie się więc z poniższymi wskazówkami.

Od kilku miesięcy możecie czytać moje artykuły na łamach Kobiecej Strefy. Staram się w nich przekazać Wam wiedzę merytoryczną, gotowe pomysły i rozwiązania. Mam ogromną nadzieję, że wielu z Was z tej wiedzy korzysta. Dziś chciałam w ramach podsumowania końca roku chciałam napisać trochę o sobie. Bo kimże jestem i po co mnie zatrudnić, jeśli wszystko możecie przeczytać, znaleźć w internecie, dopytać znajomych.

Gdy zapada decyzja o organizacji wesela, pierwszym etapem przygotowań jest najczęściej szukanie odpowiedniego miejsca na przyjęcie. Dziś kilka słów o tym, jak dobrze się do tego zabrać. Zanim zaczniecie szukać wymarzonego obiektu powinniście zadać sobie kilka pytań:

Sporządzając umowę musicie zwrócić uwagę na wiele punktów. Starajcie się, aby na umowie znalazły się wszystkie ważne informacje. Wszystkie ustalenia muszą być spisane, ponieważ tylko w ten sposób będziecie mogli w razie jakichkolwiek kłopotów dochodzić swoich praw.

Od kiedy wprowadzono możliwość zawierania małżeństw poza USC, co raz więcej par decyduje się na taką formę ślubu. Nie ma w tym nic dziwnego. Wyjście poza mury Urzędu daje wiele możliwości – głównie dekoracyjnych. Ale często też jest podyktowane względami czysto praktycznymi – chociażby ze względów logistycznych (ślub i wesele w jednym miejscu) lub też możliwością zmieszczenia wszystkich zaproszonych gości.