Weselne Inspiracje

Jeśli chcecie, by Wasza wspólna podróż zaczęła się jak najlepiej i dodatkowo miała piękną oprawę, musicie zastanowić się nad wyborem auta czy innego środka transportu. Najważniejsze bowiem tego Dnia, to być o czasie. Zapoznajcie się więc z poniższymi wskazówkami.

Coraz częściej można się spotkać z weselami w ciągu dnia. Stają się one popularniejsze niż kiedyś. Wesela w ciągu dnia zyskują na popularności. Czy bardzo różnią się od tradycyjnych wesel? Zapraszam do artykułu.

Od kiedy wprowadzono możliwość zawierania małżeństw poza USC, co raz więcej par decyduje się na taką formę ślubu. Nie ma w tym nic dziwnego. Wyjście poza mury Urzędu daje wiele możliwości – głównie dekoracyjnych. Ale często też jest podyktowane względami czysto praktycznymi – chociażby ze względów logistycznych (ślub i wesele w jednym miejscu) lub też możliwością zmieszczenia wszystkich zaproszonych gości.

Zakup w salonie oznacza, że trzeba suknię zamówić dużo wcześniej – czasami nawet pół roku. Wiąże się to z wpłatą zaliczki – około 50% wartości. Suknia w salonie z zagranicznymi modelami jest sprowadzana bezpośrednio od producenta, a później jedynie dopasowywana do Waszej sylwetki. Kupując gotową suknię macie prawie 100% pewność, że dany model będzie wyglądał tak jak na zdjęciu w katalogu i tak jak podczas przymiarki.

Kilka lat temu, gdy przygotowywałam wesela, nikt nie wiedział jeszcze co to motyw przewodni. Dziś wiele ślubów i wesel jest organizowanych z takim motywem i nikogo nie dziwi już fakt znalezienia się na przyjęciu niczym z „Alicji w Krainie Czarów”.

Od kilku miesięcy możecie czytać moje artykuły na łamach Kobiecej Strefy. Staram się w nich przekazać Wam wiedzę merytoryczną, gotowe pomysły i rozwiązania. Mam ogromną nadzieję, że wielu z Was z tej wiedzy korzysta. Dziś chciałam w ramach podsumowania końca roku chciałam napisać trochę o sobie. Bo kimże jestem i po co mnie zatrudnić, jeśli wszystko możecie przeczytać, znaleźć w internecie, dopytać znajomych.

Sporządzając umowę musicie zwrócić uwagę na wiele punktów. Starajcie się, aby na umowie znalazły się wszystkie ważne informacje. Wszystkie ustalenia muszą być spisane, ponieważ tylko w ten sposób będziecie mogli w razie jakichkolwiek kłopotów dochodzić swoich praw.

Gdy zapada decyzja o organizacji wesela, pierwszym etapem przygotowań jest najczęściej szukanie odpowiedniego miejsca na przyjęcie. Dziś kilka słów o tym, jak dobrze się do tego zabrać. Zanim zaczniecie szukać wymarzonego obiektu powinniście zadać sobie kilka pytań: